Komunikat

Od najbliższej kolejki rozpoczynamy wersje testową meczów LIVE na stronie futsalekstraklasa.pl. Dlatego sędziowie po zawodach Futsal Ekstraklasy muszą obowiązkowo samemu wypełnić protokół EPM w zakładce info, wynik, wydarzenia i ewentualnie opis wydarzeń oraz zaakceptować protokół EPM jak dotychczas. Te same obowiązki sędziowie w 1 PLF mają obowiązek wypełnić w wersji papierowej. Informuję, że w takim […]

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu wczorajszym zmarł Dominik Pietrzak – wieloletni sędzia ekstraklasy futsalu. Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy szczerego współczucia.

Składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia naszym kolegom Kamilowi, Karolowi i Łukaszowi Szczołko z powodu śmierci matki oraz koleżance Ewelinie Szczołko z powodu śmierci teściowej.

Plebiscyt

Przed sobotnim meczem w Toruniu Grzegorz Wiercioch odebrał z rąk Prezesa Macieja Karczyńskiego statuetkę za wygrany plebiscyt, który po ubiegłym sezonie zorganizowała Futsal Ekstraklasa. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy równie dobrych gwizdków w nadchodzącym sezonie.

Egzamin

Drugi termin dla sędziów i obserwatorów szczebla centralnego – 17.09.(piątek) godz. 16.00 Solpark Kleszczów. Sędziowie powinni zabrać ze sobą: 1) Sprzęt sportowy niezbędny do egzaminu kondycyjnego (koszulka do rozgrzewki czarna / niebieska koszulka – sędziowie, którzy otrzymali sprzęt z PZPN; pozostali białe koszulki + krótkie spodenki, obuwie sportowe) 2) Aktualne zaświadczenia lekarskie potwierdzające zdolność do […]