Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić… tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić. Składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia naszej koleżance Katarzynie Netkowskiej z powodu śmierci Mamy.

Obsada Finału Pucharu Polski w futsalu

Niedzielne spotkanie rozpocznie dwumecz pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała i Constractem Lubawa w 28. edycji rozgrywek Pucharu Polski w futsalu.

NASI W EUROPIE – DEBIUT MONIKI !

Podczas zbliżających  się turniejów kwalifikacyjnych o awans do mistrzostw Europy w Futsalu Kobiet Monika Czudzinowicz zadebiutuje na arenie międzynarodowej. Poprowadzi mecze w grupie C rozgrywającej swoje mecze na Litwie. Jednym z sędziów w grupie B rozgrywającej swoje mecze w Gibraltarze będzie Sławek Steczko. Serdecznie gratulujemy.

Egzaminy

Zespół futsalu KS PZPN informuje o  terminach planowanych  sesjach egzaminacyjnych.

Coś się kończy, coś zaczyna…

Mecz Widzew Futsal Łódź – We-Met Kamienica Królewska to ostatnie zawody jakie poprowadzili Tomek Sadowski i Heniu Bąk. W tym meczu potwierdzili, że nadal są w dobrej dyspozycji, jednak wymagania regulaminowe sprawiły, że muszą zakończyć swoją przygodę w roli arbitrów szczebla centralnego. Tomek i Heniu to doświadczeni sędziowie, którzy ponad 20 lat z pasją i […]