Rozgrywki nabierają rozpędu – przed nami kolejny futsalowy weekend

Przed nami kolejny futsalowy weekend, a w jego trakcie zostaną rozegrane mecze 5. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy oraz 3. serii gier w ramach grupy południowej i północnej I ligi. Wśród meczów Futsal Ekstraklasy zdecydowanie najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy Constractem Lubawa a Legią Warszawa, a więc pojedynek aktualnie trzeciej i czwartej drużyny w tabeli. Oprócz tego starcia tradycyjnie odbędzie się jeszcze siedem innych zawodów. Transmisja tego meczu w nSport+.

Hitowe spotkanie odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 12:00, a poprowadzą je sędziowie z Małopolskiego ZPN-u Sławomir Steczko (Kraków) oraz Kamil Dulański (Chabówka). Sędzią technicznym będzie Marcin Grubecki (Elbląg), a czasowym Piotr Michalak (Kętrzyn).

Sporo będzie się działo także w ramach rozgrywek pierwszoligowych. Tutaj ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy spadkowiczem z Futsal Ekstraklasy AZS-em UŚ Katowice a jednym z dwóch do tej pory niepokonanych zespołów, czyli BSF-em Bochnia. Ten mecz będą sędziowali Henryk Bąk (Zabrze) i Kamil Kupka (Tarnowskie Góry) przy współpracy z sędzią czasowym Dawidem Cieślokiem z Rudy Śląskiej. To spotkanie odbędzie się także w sobotę 16 października, ale o godz. 17:00.

Pełna obsada dostępna jest tutaj – klik!

Wszystkim arbitrom nominowanym na zawody w ten weekend życzymy udanych zawodów i samych trafnych decyzji!