Egzaminy

Przypominamy, że już 3 stycznia rozpoczynamy kolejne zgrupowanie FIFA (tym razem z udziałem znanego Wam chorwackiego instruktora Ivana Novaka). Zgrupowanie odbędzie się w Toruniu. Informacje dotyczące dress code, szczegółowy program oraz tematy naszych zajęć zostaną Wam podane jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Prosimy Was jednak o WCZEŚNIEJSZE informacje w przypadku późniejszego przybycia na zgrupowanie lub WCZEŚNIEJSZEGO jego opuszczenia (poza wypadkami losowymi). Brak takich informacji z wyprzedzeniem sprawi, że będziemy z założenia odmawiali prośbom o zwolnienie. Dla pełnej jasności dodajemy, że wnioski w tych sprawach proszę kierować WYŁĄCZNIE drogą mailową na adres zarzad@futsalowcy.pl.
Informujemy, że egzamin teoretyczny składał się będzie z dwóch części:
1) teoretycznej (30 pytań) w języku polskim
2) teoretycznej (10 pytań) w języku angielskim
oraz testu filmowego złożonego z 30 klipów.
Materiał do nauki egzaminów teoretycznych to PRZEPISY GRY W FUTSAL 2015/16, Postanowienia PZPN (Uchwała nr IX/155 z dnia 28 września 2019), Konkluzje 2018 oraz materiały zawarte w prezentacji „PRZEPISY GRY W FUTSAL – ZMIANY OBOWIĄZUJĄCE OD 1.01.2020”. Wszystkie te materiały są dla Was dostępne na stronie www.futsalowcy.pl w zakładce PRZEPISY.
Egzamin kondycyjny będzie odbywał się według limitów testów CODA, ARIET oraz testu szybkości (Prezentacja „Test Przygotowania Fizycznego Sędziów Futsalu. Kurs zimowy 2016 – Kleszczów” zawarta na stronie wwww.futsalowcy.pl w zakładce DOWNLOAD oraz ścieżki dźwiękowej (do pobrania w zakładce DOWNLOAD).
Zakwaterowanie jest w hotelu „Mercure Toruń Centrum”.