Egzaminy

1. Miejsce szkolenia:

1) Hotel MERCURE Toruń Centrum ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/3, 87-100 Toruń 2) Hala Arena Toruń, ul. generała Józefa Bema 73/89, 87-100 Toruń

2. Dress code prosimy Was o zabranie białej koszulki Nike, czerwonej i granatowej ZINA, dresów ZINA oraz czarnych (granatowych) spodni dresowych. Ci z Was, którzy nie otrzymali takiego sprzętu proszę o zabranie ze sobą polówek w kolorze białym i czerwonym oraz czarnych (granatowych) spodni dresowych. Proszę Was też o zabranie koszulek treningowych (niebieskich, zielonych, czarnych ZINA), które otrzymaliście w poprzednich latach (osoby, które nie otrzymały takiego sprzętu z PZPN proszę o zabranie jakichkolwiek T-shirtów do treningu i egzaminu w takich kolorach).

Prosimy również o zabranie ze sobą sprzętu sędziowskiego (komplet). Przyda się do ewentualnego skompletowania dress codu na sesję fotograficzną jak również do wykorzystania w roli sędziów (część z Was może prosto ze zgrupowania pojechać na turnieje lub mecze HPP oraz zaległego spotkania FE w Toruniu).

Na zgrupowaniu gościmy znanego Wam doskonale Ivana NOWAKA. Spodziewamy się też sędziów z Litwy.

Na egzaminach podchodzimy do testu teoretycznego w języku polskim i angielskim.

Bardzo Was proszę o poważne podejście do zgrupowania, rozsądne integrowanie się i NIE OPUSZCZANIE terenu hotelu w czasie zgrupowanie (poza egzaminem kondycyjnym). Zignorowanie mojej prośby w tym zakresie może spowodować zakończenie naszej współpracy. Zawsze poważnie traktuje Wasze potrzeby i sprawy dlatego oczekuję w rewanżu poważnego traktowania.

Ponownie proszę o sumienne i spokojne przejrzenie Przepisów Gry, nowych Postanowień PZPN oraz konkluzji – to powinno zapewnić Wam łatwość zdania egzaminu teoretycznego. Zapewniam, że nikt nie układa pytań przeciw Wam, a test będzie sprawdzał Waszą wiedzę, a nie umiejętność czytania między wierszami i zgadywania co autor miał na myśli.

Przypominamy o konieczności posiadania aktualnych badań lekarskich

Sędziowie zobowiązani są do zabrania dodatkowo: żółtych i czerwonych kartek oraz gwizdka.

Program szkolenia