Listy sędziów i obserwatorów

Zarząd Zespołu Futsalu KS PZPN ustalił listy sędziów i obserwatorów na sezon 2021/22.

Ekstraklasa
1. Cipiński Dominik – Skierniewice
2. Frąk Tomasz – Ostrowiec Świętokrzyski
3. Grabowski Damian – Wałbrzych
4. Gutowski Marcin – Łódź
5. Gwiazda Paweł – Warszawa
6. Grzębowski Kamil – Chojnice
7. Jaruchiewicz Damian – Knurów
8. Kondrak Tomasz – Kielce
9. Mital Artur – Mława
10. Muszyński Marcin – Pabianice
11. Orliński Jakub – Wrocław
12. Potępa Michał – Kolbuszowa
13. Steczko Sławomir – Kraków
14. Szczołko Kamil – Lublin
15. Tokarewicz Paweł – Białystok
16. Wałęga Paweł – Dębica
17. Wiercioch Grzegorz – Knurów
18. Żurawski Michał – Gdynia
Top Amator A
1. Adamonis Jewgienis – Gdańsk
2. Bors Mariusz – Warszawa
3. Chrzanowski Mariusz – Białystok
4. Curyło Wojciech – Kraków
5. Czudzinowicz Monika – Białystok
6. Dorn Damian – Bydgoszcz
7. Dulański Kamil – Chabówka
8. Gawle Jan – Dębica
9. Jagodziński Maciej – Kazimierz Biskupi
10. Koloczek Piotr – Zabrze
11. Konieczny Dawid – Pszczyna
12. Malinowski Kzysztof – Piła
13. Marcinkowski Marek – Malbork
14. Martyniuk Maciej – Poznań
15. Miśta Marcin – Zawiercie
16. Netkowska Katarzyna – Piekary Śląskie
17. Przytuła Szymon – Stary Adamów
18. Struski Kamil – Żórawina
19. Szkodziński Marcin – Toruń
20. Szymczyk Łukasz – Kraków
21. Śliwa Andrzej – Pińczów
22. Witkowski Andrzej – Rumia
23. Woliński Łukasz – Lublin
24. Ziach Rafał – Chrzanów
Top Amator B
1. Bartoszewski Filip – Piła
2. Biel Tomasz – Wałbrzych
3. Bąk Henryk – Zabrze
4. Cienki Szymon – Warszawa
5. Cieślok Dawid – Ruda Śląska
6. Charchut Paweł – Trzciana
7. Dorocki Adrian – Wałbrzych
8. Gałczyk Mariusz – Choroszcz
9. Grubecki Marcin – Elbląg
10. Kapela Krzysztof – Orneta
11. Kwaśny Sebastian – Legnica
12. Listkiewicz Kajetan – Warszawa
13. Łuczak Marcin – Środa Wlkp.
14. Maciąg Bogdan – Niwińsk
15. Michniewicz Szymon – Łódź
16. Musiał Krzysztof – Łódź
17. Nakielski Mateusz – Białystok
18. Niedzielewski Dawid – Konin
19. Nowacki Maciej – Uhowo
20. Pałaszewski Piotr – Warszawa
21. Pawlicki Robert – Poznań
22. Piotrowski Arkadiusz – Lębork
23. Przybysz Konrad – Łódź
24. Rybol Piotr – Kluczbork
25. Sadowski Tomasz – Łódź
26. Skorczak Adrian – Gostyń
27. Skwiot Marcin – Rumia
28. Sobinek Adam – Gryfice
29. Sprzęczka Marcin – Ostrowiec Św.
30. Szczołko Łukasz – Lublin
31. Walkowski Michał – Malbork
32. Wiercioch Szymon – Gierałtowice
33. Złomańczuk Jakub – Lublin
34. Żynis Arkadiusz – Sopot
Top Amator C
1. Adamczyk Patryk – Łódź
2. Adamski Marcin – Białystok
3. Bałut Paweł – Czarna
4. Bazan Marcin – Lewin Brzeski
5. Białek Roman – Gliwice
6. Białowąs Krzyszfot – Opole
7. Białowąs Wojciech – Opole
8. Brudnicka Marta – Warszawa
9. Brysiewicz Arkadiusz – Jurowce
10. Behkme Bartłomiej – Gdynia
11. Czech Marcin – Białystok
12. Czernachowski Dawid – Tarnowskie Góry
13. Domżalski Mariusz – Olsztyn
14. Drozd Dariusz – Bydgoszcz
15. Dymidziuk Gabriela – Kętrzyn
16. Filuś Damian – Mórkowo
17. Fiodorczuk-Sipko Ewelina – Białystok
18. Glonek Krystian – Bydgoszcz
19. Gnutek Rafał – Bochnia
20. Gonet Rafał – Dębica
21. Gólcz Gerard – Pakość
22. Hynek Aleksandra – Łopoń
23. Jarguz Paweł – Mikołajki
24. Karwat Grzegorz – Żyrardów
25. Karwartiuk Adrian – Warszawa
26. Kasprzyk Radosław – Mirków
27. Kofluk Łukasz – Gdańsk
28. Konieczny Mateusz – Kobiór
29. Kowalik Marek – Wierzchosławice
30. Kubiszyn Jacek – Nowa Sół
31. Kułak Maciej – Szczecin
32. Kupka Kamil – Tarnowskie Góry
33. Kuropatwa Maciej – Ruda Ślaska
34. Lewkowicz Adam – Bartoszyce
35. Lorke Dominik – Tarnowskie Góry
36. Makowski Jacek – Olsztyn
37. Małecki Paweł – Olesno
38. Merecik Michal – Bochnia
39. Michalak Piotr – Giżycko
40. Mnich Izabela – Tarnowskie Góry
41. Nowicki Bartłomiej – Łódź
42. Nowicki Tomasz – Szamotuły
43. Patla Mateusz – Jastrzębie Zdrój
44. Piotrowski Norbert – Lębork
45. Piszczelok Mateusz – Katowice
46. Podmostka Marcin – Kluczbork
47. Rosołek Michał – Bytom
48. Rybiński Kamil – Gdańsk
49. Semrau Marek – Białe Błota
50. Szczołko Ewelina – Lublin
51. Szczołko Karol – Lublin
52. Szyduk Maciej – Lublin
53. Śliwiński Maciej – Dąbrówka Wielkopolska
54. Świerczek Rafał – Wrocław
55. Tarnowy Mateusz – Świebodzin
56. Trzeciak Karolina – Goniądz
57. Ulatowski Krzysztof – Bydgoszcz
58. Wanicki Tomasz – Knurów
59. Waskowski Michał- Komorniki
60. Ziółkowski Karol – Sadowne
61. Złotnicki Daniel – Lublin

Obserwatorzy

1. Bernaś Krzysztof – Sosnowiec
2. Chajdecki Tomasz – Kraków
3. Chrzanowski Paweł – Białystok
4. Cukiert Zbigniew – Poznań
5. Czernachowski Marek – Tarnowskie Góry
6. Dębowski Seweryn – Koluszki
7. Grabowski Robert – Wałbrzych
8. Górecki Mirosław – Ruda Śląska (po zaliczeniu egzaminu)
9. Krupa Mariusz -Bochnia
10. Leyk Janusz – Gdańsk
11. Miś Piotr – Jaworzno
12. Okoń Aleksander – Nowy Dwór Gdański
13. Podlecki Robert – Lublin (po zaliczeniu egzaminu)
14. Podjacki Mariusz – Gdańsk
15. Przytuła Rafał – Stary Adamów
16. Reśliński Arkadiusz – Dobrzyce Sośnica
17. Sarosiek Przemysław – Białystok
18. Smolarek Dariusz – Kalisz
19. Stawicki Sebastian – Łódź
20. Waskowski Jacek – Poznań
21. Wołowski Marcin – Toruń
22. Zwara Maciej – Gdynia