Dopiero co wczoraj zakończyliśmy 10. kolejkę Statscore Futsal Ekstraklasy, a przed nami już kolejna, która odbędzie się w ten weekend. Przed nami interesujące spotkanie, w którym aktualny lider Piast Gliwice zmierzy się z innym przedstawicielem przewodzącej w tabeli czwórki – Dremanem Opole Komprachcice. Mecz ten poprowadzą Sławomir Steczko z Krakowa oraz Michał Potępa z Kolbuszowej, przy współpracy z sędzią technicznym Dawidem Koniecznym z Pszczyny i sędzią czasowym Mateuszem Koniecznym z Kobióra. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 14 listopada o godz. 14:00, a jego transmisja w nSport+.
W I lidze w grupie południowej dojdzie do kolejnych Derbów Śląska. W niedzielę 14 listopada o godz. 16:00 GKS Tychy we własnej hali będzie gościł AZS UŚ Katowice, czyli aktualnego wicelidera tabeli. Mecz ten poprowadzą Rafał Ziach z Chrzanowa i Henryk Bąk z Zabrza, z kolei sędzią czasowym będzie Tomasz Wanicki reprezentujący Knurów.
Przed nami także 2. kolejka II ligi, w której planie są Derby Stolicy, a w nich SGGW Warszawa zagra z AZS AWF-em Warszawa. Ten mecz w niedzielę 14 listopada o godz. 17:30, a posędziują go arbitrzy z Warszawy – Piotr Pałaszewski i Mariusz Bors. W obsadzie pojawia się także spora dawka meczów rozgrywek kobiecych, w ramach Ekstraligi oraz I ligi, więc zdecydowana większość arbitrów w ten weekend zaprezentuje się w futsalowych halach.
Życzymy wszystkim arbitrom nominowanym na zawody dobrych decyzji i spokojnych podróży! Do zobaczenia na parkiecie!
Aktualna obsada dostępna tutaj – klik!