Red Dragons z Rekordem, w I lidze derby Małopolski

Zbliża się kolejny weekend, a więc wracamy z naszymi zapowiedziami występów futsalowych arbitrów na parkietach w całym kraju. W 13. kolejce Statscore Futsal Ekstraklasy dojdzie do meczu Clearexu Chorzów z GI Małolepszy Futsal Leszno, a odbędzie się on w sobotę 27 listopada o godz. 18:00. Sędziami tego spotkania będą Michał Żurawski z Gdyni oraz Kamil Grzębowski z Chojnic. Sędzią technicznym będzie Maciej Kuropatwa z Rudy Śląskiej, z kolei sędzią czasowym Dawid Cieślok, który także reprezentuje Rudę Śląską. Ciekawie zapowiada się także spotkanie w Pniewach, gdzie miejscowe Red Dragons zagra z mistrzem Polski Rekordem Bielsko-Biała, a ta rywalizacja została zaplanowana na niedzielę 28 listopada o godz. 12:00. Na parkiecie zaprezentują się w tym meczu arbitrzy z Małopolski; Sławomir Steczko z Krakowa i Kamil Dulański z Chabówki. Technicznym będzie Robert Pawlicki, a czasowym Maciej Martyniuk – obaj z Poznania. Transmisja w nSport+.

W grupie północnej I ligi dojdzie do derbów Torunia, w których TAF zmierzy się z Dynamikiem. Mecz ten został zaplanowany na sobotę 27 listopada o godz. 18:00, a poprowadzą go Adam Sobinek z Gryfic oraz Maciej Kułak ze Szczecina przy współpracy z sędzią czasowym – Mateuszem Wronieckim reprezentującym Kujawsko-Pomorski ZPN. Sporo powinno wydarzyć się także w grupie południowej, a tutaj na czoło wysuwa się starcie w ramach Derbów Małopolski, gdzie Unia Tarnów zagra z liderującym BSF-em Bochnia. Mecz w niedzielę 28 listopada o godz. 17:00, a na parkiecie zobaczymy Marcina Miśtę z Zawiercia i Kamilem Kupką z Tarnowskich Gór, z kolei sędzią czasowym będzie Michał Merecik z Bochni.

Tradycyjnie czeka nas również sporo spotkań w ramach II ligi, Ekstraligi i I ligi kobiet oraz rozgrywek młodzieżowych. Życzymy wszystkim naszym arbitrom udanych meczów i bezpiecznych powrotów do domu. Tradycyjnie można zapoznać się z pełną obsadą – klik!