Lista sędziów szczebla centralnego Futsal na sezon 2022 / 2023

Zespołu Futsalu Kolegium Sędziów PZPN poniżej przedstawia listę sędziów do zatwierdzenia, szczebla centralnego Futsal na sezon 2022 / 2023 w podziale na kategorie: Ekstraklasa, Top A, Top B, Top C. Przekazana do zatwierdzenia lista sędziów na sezon 2022 / 2023  

FINAŁY UEFA European Women’s Futsal Championship dla Damiana

Świetna wiadomość dotarła do nas w dniu dzisiejszym. Damian Grabowski będzie jednym z szóstki sędziów finałowego turnieju o Mistrzostwo Europy w Futsalu Kobiet. Mecz rozegrane zostaną w Porto w dniach 01-03.07.2022 Wielkie gratulacje dla Damiana

Podsumowanie sezonu

Koleżanki i Koledzy, W imieniu ZF KS PZPN zapraszam sędziów i obserwatorów na spotkanie on-line „Podsumowanie sezonu” w najbliższy wtorek o godź 20:30. Niezależnie od obecności o godź 20:30 zapraszam również sędziów kandydatów na spotkanie o godź 21.00 Linki do spotkań zostaną przekazane we wtorek via FB.

Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić… tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić. Składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia naszej koleżance Katarzynie Netkowskiej z powodu śmierci Mamy.

Obsada Finału Pucharu Polski w futsalu

Niedzielne spotkanie rozpocznie dwumecz pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała i Constractem Lubawa w 28. edycji rozgrywek Pucharu Polski w futsalu.