Tegoroczne ostatki, finały MMP U-13 w Wilkowicach

Przed nami już ostatni futsalowy weekend w roku 2021. Statscore Futsal Ekstraklasa oraz niemalże cała I liga udały się już na świąteczny odpoczynek, jednak na parkietach zaprezentuje się nam jeszcze dosyć szerokie grono futsalowców i futsalistek.

W ramach 1 rundy Halowego Pucharu Polski w niedzielę 19 grudnia o godz. 17:00 Nasz Nowy Dom Ruda Śląska zagra z AZS-em UZ Zielona Góra. Spotkanie to poprowadzą Dawid Cieślok z Rudy Śląskiej i Dominik Lorke z Tarnowskich Gór, z kolei sędzią czasowym będzie Mateusz Patla z Jastrzębia Zdroju. W grupie północnej I ligi odbędzie się zaległe spotkanie Podkowa Teqball Club z Dragonem Bojano, które poprowadzą Mariusz Chrzanowski z Białegostoku i Maciej Nowacki z Uhowa, przy współpracy z sędzią czasowym Martą Brudnicką z Warszawy.

W ten weekend swoje mecze rozegrają także Panie. Awansem w ramach Ekstraligi kobiet Bonito Helios Białystok zmierzy się z AZS UAM Poznań. Ten mecz posędziują Paweł Tokarewicz i Ewelina Fiodorczuk-Sipko, a sędzią czasowym będzie Marcin Czech – wszyscy reprezentują Białystok. W planie jest także spora dawka meczów I ligi kobiet oraz dwa mecze zaległe męskiej II ligi.

W Wilkowicach z kolei odbędą się finały drugiej kategorii wiekowej – U-13 chłopców. Poprowadzą je Sławomir Steczko (Kraków), Kamil Szczołko (Lublin), Szymon Michniewicz (Łódź/Warszawa), Rafał Świerczek (Wrocław), Konrad Przybysz (Łódź) i Mariusz Bors z Warszawy. W obsadzie mamy także sporą dawkę turniejów eliminacyjnych w kategoriach młodzieżowych!

Nominowanym na zawody arbitrom życzymy dobrych decyzji i spokojnych powrotów do domu. Pełna obsada dostępna tutaj – klik!